RESMİ KURUMLAR
ADALET KART

AdaletKart, Adalet Bakanlığı’na bağlı merkez ve taşra teşkilatında görev yapan bütün personel için özel olarak hazırlanmış ön ödemeli ve akıllı personel kimlik kartıdır.

AdaletKart sahip olduğu fiziksel ve güvenlik özellikleri ile kişiye özel olup, taklit edilemez, kart sahibi dışında bir başkası tarafından kullanılamaz ve bir başkasına devredilemez.

AdaletKart ile Adalet Bakanlığı’na bağlı olan personel, görev yetkisinin bulunduğu alanlardaki kapı giriş-çıkışlarında kolay ve hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Bu da kişiye zaman açısından kolaylık sağlayacak ve takiben kurum güvenliğine destek olacaktır.

AdaletKart kimlik kartının yanı sıra ön ödemeli kart özelliği ile; AdaletKart’a nakit ya da kredi kartı ile kredi yüklemesi yapılarak sistemin geçerli olduğu alanlarda harcamalar yapılabilecektir. AdaletKart’ a sahip olacak personel, kartına yüklediği kredi ile Adalet Bakanlığı’na bağlı yemekhanelerde ve kafeteryalarda harcama yapabilecektir. Bu özelliği sayesinde AdaletKart nakit taşıma, para üstü bekleme gibi zaman kaybına sebep olacak ayrıntıları ortadan kaldıracak ve harcamalarınızı düzenli olarak takip etmenizi örneğin haftalık ya da aylık olarak yemek için ayırdığınız miktarı görmenizi sağlayacaktır.

AdaletKart ile anlaşmalı akaryakıt, yiyecek- içecek ve birçok giyim mağazasının özel indirimlerinden yararlanılabilecektir. Kart hamilleri Üye Giriş Sistemi kısmından kart numarası ve şifreleri ile giriş yaparak bakiye ve hesap özetlerini kolayca takip edebileceklerdir.

Adalet Bakanlığı personeli, yakınlarına (Anne, Baba, Kardeş, Çocuk, Bakmakla Yükümlü Olduğu Kişiler)  talep etmeleri durumunda verilecek olan  “AileKart” sayesinde anlaşmalı markaların indirim ve kampanyalarından aynı koşullarla yararlanabileceklerdir.Adalet Kart

MARKALAR

Adalet Bakanlığı personeli olmanın ayrıcalığı her geçen gün artacak ve tercih ettiğiniz markalardan daha uygun koşullarda alış-veriş yapma imkanı bulacaksınız.

AdaletKart sizleri ünlü markalar ile buluşturacak ve bu markaların indirimlerinden faydalanmanızı sağlayacaktır. Ön ödemeli özelliğinden dolayı yüklediğiniz kredi kadar harcama yapacaksınız ve anlaşmalı markalar ile alışverişin tadını çıkaracaksınız.

Personel gibi AileKart sahibi olan yakınlarınızda bu markaların indirimlerden faydalanabileceklerdir. Görüş / Öneri kısmından indirim olmasını istediğiniz markaları bizimle paylaşabilirsiniz. Bu sistem karşılıklı memnuniyetin sağlanmasına aracı olacaktır.

KAMPANYALAR

AdaletKartın sizlere sağladığı özel fırsatlar ile kendinizi özel hissedeceksiniz.

AdaletKart anlaşmalı firmaların işbirliği ile sağlanan avantajlar sayesinde Adalet Bakanlığı personeline en yüksek kalitede alışveriş imkanı sağlayacaktır. Anlaşmalı markaların sizler için sağladığı kampanyaları sürekli olarak buradan takip edebileceksiniz. Adalet Kart sayesinde alışveriş yapmak daha keyifli ve avantajlı olacak.

AdaletKart hem güvenli, hem kullanışlı hem de avantajlarla dolu bir karttır. Bu karttan faydalanmanız ve güzel günlerde kullanmanız dileklerimizle.

Akaryakıt Alımlarınızda %3 İndirim

Adalet Kart

Türkiye genelinde PostiveKart geçerli tüm Petrol Ofisi istasyonlarında, akaryakıt alışverişlerinizi AdaletKart'ınız ile %3 indirimle yapabilirsiniz.

Petrol Ofisi istasyonundaki satış görevlisi AdaletKart'ınızı pompaya okuttuğunda alacağınız akaryakıtın litre fiyatı %3 düşecek ve satış yeni rakam üzerinden gerçekleşecektir.

Alıntı: Adalet Kart Resmi Web Sitesi

İMİD-İNTRANET
SİTEMİZİ
 
T.C. Adalet Bakanlığı İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı Resmi Web Sitesi © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. [Webmaster KORUYUCU GÜVENLİK (koruyucuguvenlik@adalet.gov.tr)] →WebPortal←